logo
  • INZERCE
  • DISKUZE
  • AKCE
  • ČLÁNKY
  • Přihlášení
  • Oblíbené
logo

Burza 13. 10. 2024 ve Vyškově

Zpět na seznam témat

Anonymní uživatel - 66::139

13.10.2024 15:35

Chtěla bych tímto poděkovat organizátorům chovatelské burzy ve Vyškově . Nejen ,že mě překvapil velice sympatický začátek v 9 hod ,ale i ceny výkupu ,nabídka krmiv a potřeb pro chovatele byla velice dobrá. Z nabízených ptáků jsem velice cenila amadiny gouldové ,krásné bourky ,kanárky , alexandry rudohlavé , mutace zpěváků ,perfektně vybarvené rosely.... Milovníci klasických exotů ,jako jsou andulky ,zebřičky ,chůvičky ,nádherní holoubci diamantoví atd . si určitě také mohli vybrat . Nechyběli křečci, myšky ,morčata, želvičky ,ale i jiná teraristická havět´. Kaktusáři byli zastoupeni prodejcem s pěknými, vzrostlými kousky. I hřiby jste mohli zakoupit jak čerstvé, tak sušené. Vzhledem k blízkosti od Brna a přívětivé hodině začátku se mohou podívat městské děti na slepice , husy ,kachny a holuby různých druhů.... Medovina, domácí vajíčka ,také ozdoby pro dámy ,dušičkové věnce a koše, prostě parádní všehochut´ zboží ,co potěší oko ,pokud nejedete zrovna prodávat či kupovat zvířátka . Mladí chovatelé zde mohou odposlechnout vyzkoušené rady těch starších a zkušených třeba u dobré kávy . Ti, kteří jezdí a znají velké burzy se mi asi vysmějí, co zde chválím. Není však pro každého dosažitelný Kroměříž či Prostějov....a proto chovu zdar a setkejme se příště zase ve Vyškově ,třeba ještě ve větším počtu !

0 hlasy

Od nejnovější odpovědi
Loading...

Odpovědět na téma

Obrázky

Maximální velikost jednoho obrázku je 20MB.

Podporované formáty obrázků jsou JPEG A PNG.

Přidat obrázek

Hlavní menu

Napište nám

Sociální sítě

Copyright 2024 © faunaportal.cz

Created by MVKV Solutions, s.r.o.

TOPlist